Кошик
+38 063 290 28 73
Контакти
Ключ до Знання
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38063290-28-73
Дмитрий, Сергей
УкраїнаОдеська областьОдеса65037
Мапа

Пластикові стенди

у вигляді галереїу вигляді списку

Дошки та фліпчарти як альтернатива звичайній шкільній дошці

 

Навчальний процес досить часто пов'язаний з певними труднощами, адже не завжди легко засвоювати великі об’єми інформації за короткий термін. Помічними в таких ситуаціях стають наочні матеріали, котрі фіксують у пам’яті стійкі образи. Для забезпечення наочності корисними будуть товари, які ми пропонуємо вашій увазі в цій рубриці.

 

Замовити магнітні шкільні дошки та фліпчарти в каталозі «Ключ до Знання»

 

У нас ви можете розглянути різноманітні варіанти та придбати:

 

  • фліпчарти;

 

Фліпчарт – це дошка на тринозі, призначена для нанесення інформації крейдою або ж маркером. Досить часто використовується для презентацій, а також у закладах освіти. Як правило, містить зверху тримач для листів та наочних матеріалів, що дозволяє не лише писати на ній, але й демонструвати таблиці, зображення, формули та інші важливі речі. Фліпчарт від мобільної дошки відрізняє ще й наявність пластикової триноги, що надає йому стійкості.

 

  • мобільні пересувні дошки для крейди та маркеру.

 

Виріб відрізняється від фліпчарту лише опорою. Тринога в мобільній дошці замінена ніжками на коліщатках, що дозволяє рухати її по всій аудиторії.

 

На ваш вибір ми пропонуємо дошки та фліпчарти з пластиковим або ж керамічним покриттям. Окрім того, певні моделі мають магнітну функцію, що значно розширює функціональність виробу.

Замовляйте якісні та надійні фліпчарти і мобільні дошки в нашому онлайн-каталозі, щоб проведення презентацій та занять було зручним та легким.