Кошик
+38 063 290 28 73
Шкільна документація
Контакти
Ключ до Знання
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38063290-28-73
Дмитрий, Сергей
УкраїнаОдеська областьОдеса65037
Мапа

Шкільна документація

у вигляді галереїу вигляді списку
1 2

Шкільна документація для ефективного контролю навчального процесу

 

Школа – це заклад освіти, котрий нарівні з усіма іншими державними установами живе своїм життям. Плин цього життя та його події відображаються у спеціальній документації, що свідчить про ефективність навчального процесу.

Шкільна документація відіграє незамінну роль у житті навчального закладу як для учнів, так і для самих вчителів. Адже уявіть, якщо вчитель проводить заняття у трьох, чотирьох, а то і більше класах, він просто не в змозі пам’ятати про успішність кожного учня, матеріали, які були подані для засвоєння та інші важливі моменти, які супроводжують навчання. Саме тут на поміч приходить документація, в котрій можна зафіксувати кожен важливий момент та відновити його за лічені секунди при необхідності.

 

Купити шкільну документацію за низькими цінами в «Ключ до Знання»

 

Пропонуємо вашій увазі шкільну документацію, призначену для користування як керівництвом школи, так і вчителями та учнями. Виконана в нейтральних тонах, вона ідеально підійде для будь-якого навчального закладу. Приємно вражає якість матеріалів, з яких виготовлена друкована продукція, що надає виробам надійності. Рубрика каталогу включає в себе:

 

  • табель навчальних досягнень;
  • особові справи;
  • класні журнали;
  • учнівські квитки;
  • щоденники роботи;
  • журнали обліку.

 

Друковані матеріали, котрі містяться в цій рубриці, призначені не лише для школи, але й для інших освітніх установ, таких як дитячі садочки, коледжі, технікуми, училища та вищі навчальні заклади.