Кошик
+38 063 290 28 73
Позакласна література
Контакти
Ключ до Знання
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38063290-28-73
Дмитрий, Сергей
УкраїнаОдеська областьОдеса65037
Мапа

Позакласна література

у вигляді галереїу вигляді списку

Популярні книги для читання, що зацікавлять ваших малюків

 

Читання – це подорож у світ неймовірного світу літератури. Любов до цього процесу слід виробляти з самого дитинства, адже з книг ми черпаємо поняття про добро і зло, спектр людських почуттів та емоцій. Там ми знаходимо варіанти рішень, здавалося б, найскладніших життєвих ситуацій та задач. В книгах ми шукаємо спокій та рівновагу, туди втікаємо за натхненням та відпочинком.

Саме це є однією з причин введення у навчальну програму предмету позакласного читання, який без втручання у навчальний процес дозволяє дитині у домашніх умовах ознайомитись з тією чи іншою книжкою, та потім ділитись враженнями з однолітками на спеціально відведених заняттях у школі.

 

Якісна література для дітей в інтернет-магазині «Ключ до Знання»

 

Для того, щоб дитина хотіла читати і відчувала любов до цього заняття, важливо відповідально підходити до обрання літератури. Типовою помилкою є змушування маленького учня до читання того, що йому зовсім не подобається, через що ознайомлення з іншими книгами викликає у нього відразу ще до початку процесу.

Знаючи, як важливо, щоб малюку подобалося те, що йому пропонується до читання, ми зібрали у цій рубриці найцікавішу літературу, що читається «на одному диханні». На ваш розгляд магазин «Ключ до Знання» пропонує:

 

  • казки;
  • художня література російською мовою;
  • посібники для навчання читанню;
  • притчі і оповідання;
  • вірші та розповіді.

 

Замовляйте цікаву літературу для домашнього читання у нас, формуючи у дитині майбутню особистість!