Кошик
+38 063 290 28 73
Контакти
Ключ до Знання
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38063290-28-73
Дмитрий, Сергей
УкраїнаОдеська областьОдеса65037
Мапа

Іноземна мова

у вигляді галереїу вигляді списку

Книги англійською мовою для початківців і не тільки

 

Іноземні мови – це крок в майбутнє, котрий важливо почати робити вже сьогодні. Саме тому програми навчальних закладів включають англійську, німецьку, російську, польську та інші мови, які неодмінно стануть у пригоді учням у дорослому професійному житті.

Зовсім не таємниця, що успіх засвоєння іноземних мов залежить від того, які методи та навчальні матеріали використовуються. Чим простіше та цікавіше викладений матеріал, тим легше запам’ятовується нова лексика та граматика, що спонукає до вільного висловлення думок на будь-які теми.

 

Купити підручник з англійської мови в інтернет-каталозі «Ключ до Знання»

 

У цьому розділі нашого інтернет-магазину ми пропонуємо вашій увазі підручники, посібники та збірники вправ з іноземних мов для навчальних закладів з різним рівнем вивчення мови. Окрім того, тут ви зможете знайти цікаві літературні твори для домашнього читання, що дозволять вам поринути у світ зарубіжної літератури. Пропонуємо вашій увазі:

 

  • казки та оповідання на англійській мові;
  • підручники з англійської мови для різного рівня навчання;
  • художня література англійською мовою;
  • граматика англійської мови;
  • цікаві вправи з англійської мови для учнів 1-4 класів.

 

Запропонована у цій рубриці література значно розширить знання іноземних мов, а також дозволить виробити елементарні вміння спілкування. Красиві малюнки створять стійкі асоціації, що являються незамінним інструментом при вивченні іноземної мови.

Купуйте навчальну літературу для вивчення іноземних мов, і результат не змусить себе чекати!