Кошик
+38 063 290 28 73
Контакти
Ключ до Знання
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+38063290-28-73
Дмитрий, Сергей
УкраїнаОдеська областьОдеса65037
Мапа

Літні канікули

у вигляді галереїу вигляді списку

Цікаві завдання на літо: готуємо учнів до нового навчального року

 

Не знаєте, чим зайняти малюка на літніх канікулах? Ще б пак, адже так хочеться, щоб відпочинок неодмінно був доповнений чимось корисним, що сприятиме розвитку та розширенню кругозору. Що ж, вам пощастило потрапити у правильне місце, адже нам є що вам запропонувати.

Як щодо того, щоб запропонувати дитині поєднати відпочинок з навчанням? При цьому ваш маленький учень сам буде з задоволенням братись за книжку. Здається чимось неймовірним? Запевняємо вас, з новими чудовими зошитами з цікавими вправами на літні канікули це цілком можливо.

 

Купуємо завдання на літні канікули в онлайн-каталозі компанії «Ключ до Знання»

 

Не секрет, що після літніх канікул батьки та учні часто стикаються з проблемою тотального забуття всього навчального матеріалу, котрий дитина освоїла протягом минулого шкільного року. Як правило, це створює стресову ситуацію для всіх, адже як би маленький учень не намагався відтворити засвоєний матеріал, організм все ще перебуває в стані літнього відпочинку. Щоб уникнути таких ситуацій та належно підготувати малюка до школи, пропонуємо вашій увазі цікаві літні вправи, котрі в ігровій формі дозволять дитині не лише оновити в пам’яті пройдений матеріал, але й освоїти новий, що є в програмі наступного навчального року. Цікаві завдання на літні канікули для учнів 1, 2, 3 та 4 класів, які ми пропонуємо на сторінках цієї рубрики, включають в себе такі предмети:

 

  • читання;
  • математику;
  • логіку;
  • усне мовлення;
  • природознавство.

 

Збірники вміщують кросворди, ребуси, цікаві задачі та різноманітні тексти, що розширять кругозір дитини та дозволять їй належним чином підготуватися до нового навчального року.

Проводимо літо з користю для здоров’я та розуму, доповнивши його цікавими збірниками задач, замовлених у компанії «Ключ до Знання»!